Selectie pentru etapa de derulare a programului-pilot eSTART

Esti pasionat si interesat de tot ce inseamna aplicatii internet si servicii electronice ?

Iti place sa folosetti ultimele gadget-uri, smart-phone-uri si tablete ?

In intervalul 3-6 octombrie 2011 are loc sesiunea de selectie pentru etapa de derulare a programului-pilot eSTART.

Programul-pilot este un program de formare & specializare Ón regim cu frecventa redusa derulat Ón perioada octombrie 2011 - septembrie 2013 dedicat domeniului eActivitati cu specializarile: eAfaceri, eSanatate, eGuvernare&Administrare si eMedia.

Conditii de inscriere: candidatii trebuie sa fie studenti in anul I la un program de masterat al unei facultati din Romania

Participarea este gratuita, iar studentii implicati vor beneficia de o bursa de studii, in masura in care vor parcurge etapele de programului si vor raspunde probelor de evaluare de pe parcurs.

Mai multe informatii despre etapa de selectie si avantajele participarii la program sunt disponibile:

∑ pe portalul proiectului, Ón sectiunea Studenti:
http://estart.utcluj.ro sau
∑ pe pagina de Facebook: eSTART Smart

Pentru orice intrebari legate de program, va stam la dispozitie la adresa de e-mail estart@com.utcluj.ro

Fii tu cel care da startul!
eServicii, eAcTivitati, eAplicatii, PlaTforme, Tehnologii

Echipa eSTART