Oferta de joburi

pentru studenti din anii terminali (toate specializarile) a

Companiei "Snamprogetti – Saipem ENI” din  Italia

Miercuri 13 Decembrie 2006, ora 12:00, str. G. Baritiu nr.26-28, et. I, amfiteatrul 41, va avea loc prezentarea unei oferte de joburi din partea companiei “Snamprogetti – Saipem ENI” Italia, adresata studentilor in ani terminali (toate specialitatile).

Candidatilor selectati li se ofera, dupa absolvire:

·         un stagiu de formare-specializare la sediul companiei din Bucuresti, cu o durata de circa 4 luni;

·         contracte de angajare pe perioada nedeterminata, ca si ingineri juniori, cu diverse  avantajele decurgand de aici: salariu competitiv, bonusuri, prime, servicii medicale, tichete de masa, si mai ales oportunitatea de a-si construi o cariera in inginerie fie in Romania, cu Snamprogetti Romania - companie a Saipem-ENI, fie in oricare din site-urile acesteia din lume.

Compania “Snamprogetti – Saipem ENI” este cea mai mare companie din Italia avand ca domeniu de activitate proiectarea, instalarea si deservirea platformelor si sistemelor de transport & distributie petrol si gaz.