Anul acesta BEST Cluj Napoca te invita la cea de-a XIII-a editie a Targului de Forta de Munca universitara JobShop® 2007!
Vino cu CV-ul la Casa de Cultura a Studentilor, in zilele de 25-26 aprilie intre orele 10:00-17:00, şi fa cunostinţa cu oricare dintre cei 40 de angajatori!

Firma de consultanţa in cariera si training European Training Center te asteapta in zilele premergatoare evenimentului (23 si 24 aprilie) cu traininguri pe teme ca scierea unui CV sau scrisori de intentie si prezentare la interviu. Profită de ocazie pentru a fi pregatit pentru intalnirea cu companiile.

Firme mari ca Ambient, Bechtel - Autostrada Transilvania, Freescale Semiconductor, Microsoft, Star Transmission Cugir, Wayfinder, Tenaris Silcotub, Continental, Transelectrica si Siemens VDO, iti ofera prezentari de companie, menite sa iti dezvaluie domeniul lor de activitate, modul de lucru, oportunitati de internship, sau structura companiei, in zilele de stand, 25 si 26 aprilie 2007, la Casa de Cultura a Studentilor. Te poţi inscrie online pe: www.jobshop.ro/cluj.

In plus, o sa ai parte de 2 case-study-uri oferite de Coca-Cola HBC ÅŸi Continental, si o tombola cu premii oferite de catre Property Shark.

Mai multe detalii poti gasi pe site-ul evenimentului: www.jobshop.ro/cluj.