Universitatea Tehnica va ofera cardul studentesc OMNIPASS

Important! Cei care v-ati preinscris online la adresa www.omnipass.ro trebuie sa va prezentati la una din locatiile de mai jos ( sediul OSUT, sediul Omnipass sau o unitate BT ) pentru validarea datelor introduse si pentru a vi se face poza. Apoi va ridicati GRATUIT cardul in cel mai scurt timp. Mai multe informatii despre noul card studentesc OMNIPASS, gasiti mai jos.

De acum nu mai ai nevoie de niciun alt card studentesc sau legitimatie, pentru ca ai OMNIPASS.
OMNIPASS este cardul pe care il obtii cel mai usor si SINGURUL care nu te costa nimic ( nici macar poza ). Este valabil 4 ani. Nu fii egoist, anunta-ti si colegii!
Se elibereaza GRATUIT pentru studenti, masteranzi si doctoranzi.
Preinscrierea se face pe www.omnipass.ro

Cu pachetul OMNIPASS ai gratuitate sau reduceri la:

* Transportul in comun
        * Petrecerile studentesti saptamanale din Obsession si la Balurile Bobocilor
        * Foodcourt si in magazinele din IuliusMall
        * Centrele de divertisment
        * Restaurante, cluburi, cafenele
        * Librarii
        * Muzee
OMNIPASS este SINGURUL card recunoscut de Universitatea Tehnica. Poate tine locul carnetului de student si al celorlalte legitimatii.

Cu OMNIPASS te poti identifica sau sa ai acess in:

* Facultati
        * Camine
        * Cantine
        * Biblioteci ( atat cele ale Universitatii cat si BCU )
DOAR cu pachetul format din legitimatia OMNIPASS si cardul bancar de la Banca Transilvania Visa Electron Euro<26 poti sa:

* Iti primesti bursa ( Alte carduri nu sunt acceptate )
        * Platesti online, de acasa sau de la un laptop, orice fel de taxe catre Universitate ( de scolarizare, restante, recuperari laboratoare, eliberari acte, etc. ). Nu mai e nevoie sa stai la coada pentru a da bani.
        * Beneficiezi de asigurare medicala de calatorie GRATUITOMNIPASS este cardul de care AI NEVOIE. Atat prin facilitatile curente cat si prin facilitatile care urmeaza sa se dezvolte. Nu mai ai nevoie de alt card studentesc in afara de OMNIPASS.

OMNIPASS se elibereaza GRATUIT. Nu te costa nimic. Inclusiv poza ti se face digital si e tiparita pe card.

Cum poti sa ai si tu OMNIPASS ?

OMNIPASS este cardul pe care il obtii cel mai usor.
Daca ai deja un card bancar de la Banca Transilvania Visa Electron Euro<26:
    1. Vii la una din locatiile: sediul OSUT/sediulOmnipass/IuliusMall cu carnetul de student, buletinul si cardul bancar, te inregistram, iti facem poza
    2. In maxim 24 de ore iti poti ridica noul card studentesc OMNIPASS,  GRATUIT.
Daca nu ai cardul bancar:
    1. Te prezinti la una din locatiile Bancii Transilvania de mai jos sau la sediul OSUT cu buletinul si carnetul de student, te inregistrezi, ti se face poza
    2. Mergi la agentia BT aleasa de tine sa iti ridici pachetul format din OMNIPASS si cardul bancar de la Banca Transilvania Visa Electron Euro<26, GRATUIT.

Unitati Banca Transilvania:

Sucursala ZORILOR -Str. G. Bilascu
nr. 109, intre orele 15.00 – 18.00

Agentia Ferdinand (BT Café) - Str. G. Baritiu
nr. 1, intre orele 15.00 – 17.00

Agentia Bulevardul Muncii - B-dul Muncii nr.
12, intre orele 15.00 – 17.00
Punctul de lucru Iulius Mall - Str. Alexandru
Vaida Voievod nr. 53 – 55, intre orele 15.00 – 18.00
Agentia Divizia pentru Medici Cluj - Str. Victor
Babes nr. 29, intre orele 15.00 – 17.00
Agentia Calea Motilor - Calea Motilor
nr. 106 , intre orele 15.00 – 17.00
Agentia Expo - Str.
Dambovitei nr. 47, intre orele 15.00 – 17.00
Punctul de lucru Polus - Str. Avram Iancu nr.
492 – 500, intre orele 15.00 – 18.00
Agentia Matei Corvin - P-ta Unirii nr.
22 , intre orele 15.00 – 17.00
Punctul de lucru Primãverii Mãnãºtur - Str Primãverii  nr. 4, intre orele 15.00 – 17.00

Cardurile se pot ridica din banca pe tot parcursul programului ( 9:00 - 17:00/18:00 ).

Alte locatii:
Sediul Organizației Studenților din Universitatea Tehnicã( OSUT ) - Ceahlãu nr 72 (campus Observator - vis-a-vis de terenul de fotbal), între orele 19 - 23 (de luni pânã vineri).
Centrul de resurse pentru studenti- Str. Pãstorului Nr. 11 (cãsuta galbenã din spatele Cantinei Hașdeu), între orele 14 - 20 (de luni pânã vineri).
Punctul Omnipass din IuliusMall ( Langa CinemaCity, vis-a-vis de Nokia )

Alte informatii sunt disponibile pe www.omnipass.ro